העלמת קמטים: כל התשובות לכל השאלות

 
כולנו רוצים להיראות צעירים, חיוניים ויפים יותר. אך סימני הגיל לא פוסחים על אף אחד ובשלב מסוים הפנים המביטים אלינו מהמראה, הם כבר לא אותו כרטיס בוקר נוצץ ורענן שהתרגלנו לראות כל חיינו. הודות לטיפולים אסתטיים חדישים, יש לנו כיום את האפשרות להשיב עטרה ליושנה ופשוט להעלים את הקמטים. במאמר שלפניכם תמצאו תשובת לשאלות שכיחות בנושא זה, הנחשב כיום לאחד החמים ביותר בתחום של אסתטיקה רפואית.
 

באיזה גיל מומלץ לעבור טיפול להעלמת קמטים?

 
ההמלצה הגורפת של מומחים בתחום של אסתטיקה רפואית היא להתחיל את הטיפולים בגיל מוקדם ככול הניתן. זאת כיוון שבשלב מוקדם הקמטים פחות עמוקים וכפועל יוצא מכך, קלים יותר למילוי או טשטוש.
נכון להיום רוב המטופלים בישראל שעוברים טיפול להעלמת קמטים, הם בני שלושים וחמש ומעלה.
 

האם העלמת קמטים מחליפה מתיחת פנים?

 
מתיחת פנים והעלמת קמטים הן שתי אפשרויות טיפוליות שונות: העלמת קמטים מיועדת לרוב לגברים ונשים בעשור הרביעי או החמישי לחייהם, שעדיין לא צריכים להתמודד עם בעיות אסתטיות כמו עודפי עור ועור נפול, הרלוונטיות יותר בעשור השישי והשביעי לחיים.
 

מה הוא משך ההשפעה של הטיפול?

 
 
לכל חומר ולכל שיטה יש משך השפעה שונה. כך לדוגמה לאחר טיפול הזרקת בוטוקס, לרוב ניתן יהיה ליהנות מהשפעת הטיפול במשך שלושה עד שישה חודשים.
לעומת זאת ישנם סוגים של חומצה היאלורונית, המשפיעים לאורך שלושה חודשים לכל היותר.
כמו כן משך ההשפעה עשוי להשתנות בהתאם למאפיינים האישיים של המטופל: בדרך כלל ככול שהמטופל צעיר יותר, כך הטיפול ישפיע למשך זמן ארוך יותר ובנוסף במקרים מסוימים ככול שהמטופל עובר יותר טיפולים, כך משך ההשפעה נהיה ארוך יותר.
 
 
 
העלמת קמטים
 
 
 
 

איך ניתן לקבוע מהי השיטה הנכונה עבור המטופל?

 
בעשורים האחרונים התעשייה בתחום של אסתטיקה רפואית התפתחה בצורה בלתי רגילה וכיום ישנו מגוון רחב מאוד של שיטות וחומרים להעלמת קמטים. בין היתר מדובר בפילינג עמוק, חומצה היאלורונית, הזרקות בוטוקס, קלציום הידרוקסילאפטיט (רדיאס) ועוד. לכל שיטה ישנם מאפיינים שונים ולכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה. כך לדוגמה נבדלות השיטות השונות זו מזו בעלות הטיפולים, בפרופיל תופעות הלוואי, במידת (ומשך) ההשפעה ועוד.
כיוון שהמבחר מסנוור, ההמלצה היא לקבל ייעוץ מקדים מרופא מומחה, המעניק בקליניקה שלו מגוון רחב של טיפולים להעלמת קמטים. זאת כמובן במקום ליצור קשר עם מרפאה המתמחה בסוג אחד בלבד, המתאימה את המטופל לטיפול ולא את הטיפול הנכון לכל מטופל באופן אישי: לפני קבלת ההחלטה בנוגע לטיפול המתאים דרשו לקבל הסבר מפורט על כל שיטה על מנת שתוכלו להבין כיצד פועל כל חומר, ללמוד על האלטרנטיבות ובסופו של יום לקבל החלטה מושכלת.

 
במרפאת הכאב והאסתטיקה הרפואית של ד"ר ברנרדו שטראוס, ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים מתקדמים, לרבות העלמת קמטים תוך שימוש בשלל שיטות טיפול חדשניות. כל סוגי הטיפולים מתבצעים ברישיון ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר שקיים.

 

ליצירת קשר עם ד"ר שטראוס אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן או להתקשר.