טיפול העלמת קמטים

 
המראה שלנו משפיע על ההרגשה, על מצב הרוח ועל התדמית האישית. גם בעניין המעמד החברתי שלנו יש למראה השפעה. זו הסיבה שהתעשייה של אסתטיקה רפואית מפותחת כל כך, ומספר רב של אנשים ובעיקר נשים פונים לקבל טיפול שמטרתו לשפר את המראה ולהעלים פגמים מטרידים.

 

לשמור על מראה צעיר

 
 
 
אחד הענפים המשגשגים והמבוקשים ביותר בתחום אסתטיקה רפואית הוא תחום העלמת קמטים. העור שלנו מתוח על הפנים בצורה חלקה בראשית החיים, אך בעשור השלישי והרביעי העור נוטה לפתח קמטים באזורים שונים. הגמישות של העור יורדת וכתוצאה מכך נוצרים קמטים באזור המצח, בצדי העיניים, לצד הפה ובאזורים נוספים. כאשר מתגלים קמטים על הפנים הדבר משפיע בהחלט על ההרגשה ועל מצב הרוח, והתופעה בהחלט עלולה להעיב ולהטריד!

 
 
 
טיפל העלמת קמטים
 
 
 
 
 

אז מה אפשר לעשות?

 
כדי לענות על הצורך הקיים והבוער פותחו שיטות טיפוליות שונות שמטרתן היא אחת – לשפר את המראה של המטופל ולטשטש נזקים ופגמים שנוצרו במהלך השנים. ולכן אם גם אתם נחרדתם לגלות כי העור שלכם מתקמט, אם אתם רוצים לחייך בבטחה מול המראה בלי לחשוש ממראה מבוגר וזקן התשובה שלכם ממתינה לכם במכוני אסתטיקה רפואית.
באמצעות הטיפולים השונים והחומרים המשמשים בתחום תוכלו גם אתם להעלים קמטים ולשוות לעור שלכם מראה חלק.

 

סוגים שונים של טיפולים

 
בתחום העלמת קמטים יש מספר סוגים של טיפולים וחומרים. כאשר התאמה נכונה למטופל ולמצב העור שלו מאפשרת להשיג את התוצאה האולטימטיבית. בין היתר בולטים: חומצה היאלורונית, קלציום הידרוקסילאפטיט, הזרקות בוטוקס ועוד. לכל חומר מילוי יש תכונות משלו והשפעה שונה על המטופל, ולכן חשובה מאוד ההתאמה של הטיפול הנכון למטופל בהתאם למצב העור שלו ובהתחשב בגילו.

 

התאמה מקצועית לקבלת תוצאה מיטבית

 
כדי שהטיפול אכן יוביל לתוצאה הרצויה חשוב מאוד כי ייבחר הטיפול המתאים לפי מצב הפנים של המטופל וכן בהתחשב בגילו והעדפות האישיות שלו. התאמה תיעשה על ידי מטפל שמכיר את מגוון שיטות הטיפול ואת ההבדלים ביניהם.

 

משך ההשפעה של הטיפול

 
 
חומרי המילוי שמשמשים את המטפלים במכוני אסתטיקה רפואית שונים זה מזה גם במשך ההשפעה על עור פניו של המטופל. זריקות בוטוקס ישפיעו למשך תקופה של כשלושה חודשים ועד חצי שנה, לעומת חומצה היאלורונית שתשיג מילוי והחלקה לתקופה מקסימלית של שלושה חודשים.

 
 

האם ניתן לחזור על הטיפול?

 
לאחר שהשפעת הטיפול נמוגה וחומרי המילוי נספגו בגוף ניתן לשוב ולחזור על הטיפול. התוצאות תהיינה עמידות יותר בטיפולים הנוספים. כמו יש לציין כי כאשר הקמטים עדיין לא עמוקים הטיפול ישיג תוצאות טובות יותר, מסיבה זו מומלץ לפנות בשלב מוקדם לקבל טיפול אסתטיקה רפואית להעלמת קמטים.

 

צרו קשר עם המרפאה של ד"ר שטראוס!

 
מתעניינים בטיפול להעלמת קמטים? חולמים להראות צעירים וליהנות מעור חלק ונעים?
במרפאה של דוקטור שטראוס תמצאו את מבוקשכם. צרו קשר לקבלת מידע וייעוץ מקצועי.
היו חלק מהמטופלים המרוצים שמישירים מבט מול המראה ומרוצים ממראה חלק וצעיר!