להחזיר לפנים את המראה המתוח והצעיר

 
עם השנים, הגוף שלנו חווה לא מעט שינויים. אלה, באים לידי ביטוי באזורים שונים בו, חלקם יכולים להיות נסתרים מהעין או פחות מורגשים, וחלקם יכולים להיות בולטים מאד. הקמטים הם אחד מסימני הגיל הבולטים והם מופיעים בעיקר באזור הפנים. הם יכולים גם להופיע בשל חשיפה רבה מאד לשמש, ולא להיות תלויים אך ורק בגיל. כך או כך, הם משפיעים לא מעט על המראה הכללי והופכים אותו לעייף יותר וגם לחסר חיוניות.

באמצעות מילוי קמטים בכפר סבא והסביבה, הליך טיפולי המוצע על ידי רופאים מוסמכים ומנוסים, ניתן להתמודד בהצלחה עם אותם קמטים ולהשיב לפנים את המראה הצעיר והמתוח שבו חושקים.
 

איך זה עובד?

 
 
מילוי קמטים בכפר סבא ובערים אחרות בסביבה הוא פתרון רפואי מבוקש מאד ולא בכדי. ההליך עצמו כולל הזרקת חומרי מילוי מיוחדים לאותם קמטים וקמטוטים עד לכדי טשטושם. הדבר אפשרי גם באמצעות טיפולי פילינג מסוגים שונים, המותאמים נקודתית למיקומו של הקמט וגם לאופיו. יחד עם זאת, מילוי הקמטים בהזרקה נחשב לשיטה האידיאלית, זו המשיגה את התוצאות הרצויות וללא הצורך בתהליך ארוך של החלמה.
 
את ההזרקות מבצעים באזורים שונים בפנים, היכן שמופיעים לרוב קמטי ההבעה. לצד העיניים, בין הגבות וגם מצדי הפה. ההזרקות אינן מעלימות לחלוטין את הקמטים או מוחקות אותם, אך בהחלט מטשטשות את הקמט, כך שהוא כמעט ואיננו נראה. באמצעות המילוי מרככים את עור הפנים ומחזירים לפנים את אותו מראה צעיר ורענן יותר. ההזרקות אינן מחליפות הליך ניתוחי, אך מהוות טיפול משפר, תומך, מהיר וגם מעודן יותר. אפשר, במקביל, להזריק גם חומרי מילוי לשפתיים, כדי להעניק להן מראה חושני ומלא יותר.
 
 
 
מילוי קמטיפ בכפר סבא
 
 
 
 

מה קורה לאחר הטיפול?

 
חומרי המילוי הם חומרים מתכלים, הנספגים ומתפרקים בגוף עם הזמן. זו גם הסיבה מדוע מבצעים את ההזרקה לאחר כמה חודשים או שנה, בעזרתה שומרים על אפקט המתיחה וטשטוש הקמטים הרצוי. מילוי קמטים בכפר סבא והסביבה משווה לפנים מראה טבעי יותר ותוצאות ההליך בפועל משתנות מאדם לאדם. הדבר תלוי בעומק הקמט, מיקומו ובפרמטרים נוספים המשפיעים על כך. שאיפתו של הרופא, המבצע את ההליך, היא למלא את הקמט באופן אופטימלי עד לקבלת התוצאה הרצויה – תוצאה משביעת רצון.
 

סיכונים ותופעות לוואי

 
בניגוד להליכים אחרים, מילוי קמטים באופן זה נחשב להליך מהיר, פשוט ובטוח מאד והסיבוכים בו הם נדירים מאד. תיתכן תחושת אי נוחות במקום או צריבה מקומית ולעיתים גם אדמומיות או שטף דם תת עורי. אולם כל אחת מהתופעות האלו תהיה קלה לרוב ותחלוף בעצמה בתוך ימים ספורים.

 
מעוניינות לעבור הליך שכזה? ד"ר ברנרדו שטראוס הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה.
במרפאתו מוצעים לכן מגוון של טיפולים, העוזרים בהתמודדות עם סימני הגיל ועם הזדקנות העור.
לקבלת פרטים ומידע חשוב אודות הטיפול, צרו קשר בטלפון